Д-р Наталия Стоева

Пулмолог

Д-р Наталия Стоева е завършила медицина през 1982 г. в Медицинска академия, София. Има две специалности - по вътрешни болести и по пулмология. След завършването си специализира вътрешни болести като клиничен ординатор в Института по вътрешни болести на Медицинска академия, София. Работи в МБАЛ - Сандански. От 1989 г. е преподавател по бедробни болести. Работи последователно като асистент, старши и главен асистент в СБАЛББ "Света София". Научните й интереси са в сферата на бронхиалната астма и ХОББ. Има дългогодишен опит в спешната пулмология и пулмологичната реанимация. В МБАЛ "Токуда Болница София" е от самото й създаване. Тя е завеждащ сектор "Пулмология" в болницата.

ВНИМАНИЕ: Д-р Стоева отговаря само на въпроси свързани със заболявания на белите дробове

консултация онлайн

•  Д-р Антоанета Заркова Специалист по Аюрведа

Д-р Антоанета Заркова е завършила Медицинския университет в София и има защитена специалност по вътрешни болести. От 1991 г. работи в Нацио