Д-р Недка Йотова

Специалист по вътрешни болести

Д-р Недка Йотова е специалист по вътрешни болести с допълнителна специализация в областта на ултразвукова диагностика на коремни органи и щитовидна жлеза.

От 1975 г. до 1980 г. д-р Йотова е ординатор във „Вътрешно Отделение” на Районна Болница – гр. Горна Оряховица. След тона от 1980 г. до 1995 г. е ординатор във „Вътрешно Отделение” на Национална Транспортна Многопрофилна Болница “Цар Борис III”. От 1995 г. до 2009 г. е заместник ръководител на „Вътрешно Отделение” към Национална Транспортна Многопрофилна Болница “Цар Борис III”, а от 2009 г. ръководи кабинет „Вътрешни болници” в Медицински център "Хармония".

Д-р Йотова вече 24 години е специалист и по ултразвукова (ехографска) диагностика на коремни органи- черен дроб, жлъчен мехур, панкреас, далак, бъбреци, надбъбречни жлези, пикочен мехур, простатна жлеза и щитовидна жлеза.

Тя има сключен договор като лекар „Вътрешни болести” с Националната Здравноосигурителна каса (НЗОК).

Внимание! Въпроси към нея може да зададете в цялата област на специалност „Вътрешни болести”, както и да бъдете консултирани след ехографски преглед в Медицински център "Хармония", София.

консултация онлайн

•  Д-р Димитър Пашкулев Диетолог, хомеопат, фитотерапевт

Д-р Димитър Пашкулев завършва медицина в Пловдив през 1986 г. Три години по-късно започва работа в София. Провежда обучение по фитотерапия в Окръжн

•  Проф. д-р Георги Христов Алерголог