Д-р Али Хаджийски

Стоматолог

Д-р Али Хаджийски е завършил Стоматологичен факултет - гр. Пловдив през 2001 г.

Посещава множество специализирани курсове в областта на Оралната стоматология, Естетичната стоматология и Зъбопротезната имплантология (за имплантни системи Ankylos и Endure).

Започва частната си практика от 2002 г., а от 2004 г. работи в Медико-дентален център Медстом.

Член е на Българския зъболекарски съюз и Българска асоциация по орална имплантология.

Консултант е при разработката на Компютърна система за управление на дентални практики "Denta".

Взема участие в множество национални и международни семинари, симпозиуми и конгреси, през 2007 г. участва в телевизионното предаване "Пълна промяна" като лекар по дентална медицина със случаи за естетично възстановяване.

През 2009 г. е включен в професионалния форум по дентална медицина Софийска дентална среща.

консултация онлайн

•  Проф. д-р Георги Христов Алерголог

Доц. Георги Христов e завеждащ сектор "Алергология" в "Токуда Болница София". Той е завършил медицина в МУ-София през 1987 годи

•  Д-р Надежда Стоева Специалист по вътрешни болести