Болници раздават минерална вода на пациентите си

03.08.2017

Най-голямата верига лечебни заведения у нас- част от групата  „Булфарма“, инициира социална кампания в разгара на летния сезон. През изминалия месец юли и настоящия август, и септември, всеки пациент приет или изписан от лечебните заведения част от групата, намиращи се в София, Пловдив, Бургас, Пазарджик, Велинград и Пещера получава безплатно бутилка изворна вода от 1.5л. като символ на здравето.

Инициативата има за цел да напомни, че редовната консумация на вода е от изключително важно значение за правилното функциониране на организма особено през летните месеци с цел избягване на дехидратация на тялото и последващите от нея здравословни проблеми.

Кампанията за раздаване на бутилки с изворна вода се реализира на територията на всички клиники и отделения на болниците "Софиямед"-София, "Пълмед"-Пловдив, "Бургасмед"-Бургас, "Здраве"-Пазарджик, "Здраве"-Велинград и "Проф.д-р Д.Радев"-Пещера. Основен дарител е Изворна вода „Бачково“.

Отново агресия! Нападнаха спешен медик в Добрич

14.08.2017

За поредно нападение над спешен лекар съобщават от МВР. Този път става въпрос за медик, който е бил нападнат в Спешния център в Добрич, информира

Топ 10 на най-болезнените състояния в медицината